موج
کدخبر : ۳۵۸۵۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358592

حمید خدادوست عنوان کرد:

مدیر عامل موسسه خیریه آرزو شهرستان پارس آباد ازاهدای سبد کالای ویژه شب یلدا به خانواده‌های تحت‌پوشش این موسسه خیریه در این شهرستان مرزی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل،  حمید خدادوست مدیر عامل موسسه خیریه آرزو شهرستان مرزی پارس آباد مغان  گفت: در  توزیع سبد مهربانی   مددجویان تحت پوشش موسسه خیریه آرزو با سبد مهربانی اهدایی موسسه، به استقبال شب یلدا رفتند.

وی گفت :موسسه خیریه آرزو در یک روز مانده به شب یلدا ،تعداد۱۰۰ سبد  ویژه شب یلدا وبمناسبت  ولادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار سبد مهربانی حاوی(برنج، روغن، گوشت مرغ، گوشت قرمز، رب و نمک) به ارزش ۱۵میلیون تومان که با یاری و همراهی خیّرین بزرگوار موسسه تهیه شده بود توسط مدیرعامل و کارکنان موسسه در بین ۱۰۰نفر از مددجویان نیازمند تحت پوشش توزیع گردید تا شاهد لبخند و شادی بین مددجویانمان باشیم.

همشهریان و هموطنان خیر و نیک اندیش می توانند کمک های نقدی خود را به هر میزان و مبلغ که باشد جهت حمایت ازبیماران مبتلا به سرطان تحت پوشش مؤسسه خیریه آرزو از طریق شماره حساب ۰۱۰۶۱۶۵۷۸۶۰۰۳  و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۸۸۷۳۰۵ نزد بانک ملی ایران، شماره حساب ۰۱۰۲۷۴۵۶۱۷۰۰۵  و شماره کارت ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۰۸۴۶۰۰ بانک صادرات و نیز شماره حساب ۱۴۰۰۵۱۶۳۸۱۲ و شماره کارت۶۲۸۰۲۳۱۴۶۹۱۳۲۷۰۷ نزد بانک مسکن واریز نمایند.

 

خبرنگار جمشید کریمی

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها