موج
کدخبر : ۳۵۸۳۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358393

آزاد حکمت:

مدیر مخابرات منطقه کردستان از شارژ شدن کارت تلفن های همگانی توسط مخابرات خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، آزاد حکمت ظهر امروز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اعلام اینکه مخابرات منطقه نیز همگام با شرکت مخابرات ایران، طرح به روز رسانی کارت های تلفن های همگانی را اجرا نموده است گفت: کارت تلفن های همگانی که با ثبت تقاضای مشتریان صادر می گردد قابل شارژ شدن است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان افزود: مشتریان محترم می توانند با در دست داشتن کارت ملی خود و مراجعه به معاونت تجاری مخابرات منطقه واقع در مخابرات شهرستان سنندج ، خیابان فردوسی جنب کتابخانه عمومی ضمن احراز هویت ،کارت تلفن را به نام خود دریافت نمایند.

حکمت خاطر نشان ساخت: مشتریان برای شارژ کارت های تلفن همگانی علاوه بر مراجعه به اداره امور مشتریان می توانند از طریق سایت شرکت مخابرات ایران به نشانی www.tci.ir اقدام نمایند.

وی با اعلام اینکه در حال حاضر تعداد دو هزار و 182 دستگاه تلفن همگانی در سطح استان نصب و دایر شده است اظهارداشت:تمامی دستگاه های اسقرار یافته در باجه ی تلفن های همگانی در استان به لحاظ فنی فعال و آماده استفاده شهروندان محترم هستند.

مدیر مخابرات منطقه کردستان با اشاره به عنوان همگانی بودن این تلفن ها در سطح استان ، بر حفظ و مراقبت آن ها از سوی شهروندان تاکید کرد و افزود: نگهداری از اموال عمومی یکی از شاخصه های اصلی فرهنگ شهروندی به شمار می رود که بر اساس شناخت از روحیه و فرهنگ والای مردم فهیم استان که مصداق عینی این مهم هستند انتظار می رود همچون گذشته ضمن مراقبت و نگه داری از تجهیزات مخابراتی یاریگر این مجموعه باشند.  

حکمت با اشاره به اینکه برنامه ایی برای حذف و یا کاهش تلفن های همگانی در سطح استان وجود ندارد تصریح کرد: ممکن است بر اساس نیاز شهروندان در مناطق مختلف نسبت به جابجایی آنها اقدام شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها