موج
کدخبر : ۳۵۸۲۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358241

رییس اتاق اصناف یزد؛

رییس اتاق اصناف یزد گفت: تا کنون 3000 واحد صنفی در استان یزد از ابتدای شیوع کرونا تا کنون پلمپ شده اند و همچنان 5 تیم بازرسی اصناف همه روزه برای رصد بازار با جدیت فعال هستند و هیچ صنفی حق برگزاری حراج ندارد.

علیرضا حسنی رییس اتاق اصناف مرکز استان یزد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج یزد، گفت: به خاطر قطع زنجیره ویروس کرونا بیش از ده ماه است که فعالیت صنفی خود را بصورت نیمه تعطیل  و در بعضی از صنوف هم تعطیلی مطلق را داشته اند.

وی افزود:گفت: پیشنهادی به تهران ارسال کردیم مبنی بر اینکه که بهترین تصمیم برای مبارزه با کرونا و حمایت از اقتصاد جامعه اصناف فعالیت صنوف همراه با رعایت پروتکل های بهداشتی و همچنین رعایت فاصله گذاری اجتماعی است.

حسنی تشریح کرد: در نامه متذکر شدیم همانطوری که ویروس کرونا برای جامعه و خانواده ها خطرناک است همانقدر هم نبود درآمد برای خانواده ها مضر و باعث متلاشی شدن خانواده ها می شود، هردو مورد خطرناک است و در نتیجه باید صنوف فعالیت داشته و موارد بهداشتی را هم رعایت کنند.

وی ابراز داشت: تا کنون 3000 واحد صنفی در استان یزد از ابتدای شیوع کرونا تا کنون پلمپ شده اند و همچنان 5 تیم بازرسی اصناف همه روزه برای رصد بازار با جدیت فعال هستند.

حسنی اعلام کرد: اصناف و کسبه حق برگزاری جشنواره، فروش ویژه، فوق العاده ،حراج و یا هر چیزی که باعث تجمع مردم شود، ندارند چرا که این کار در شرایط کنونی شیوع کرونا مصداق بازی کردن با جان مردم است.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها