موج
کدخبر : ۳۵۸۱۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358152

سرهنگ رضا زارعی خبر داد:

جانشین فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به آثار رد خون در گاو داری، از کشف دو جسد از اعضای یک خانواده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، سرهنگ رضا زارعی، جانشین فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به آثار خون در یک گاو داری و کشف دو جسد افزود: فردی با مراجعه به گاوداری پسر عموی خود متوجه آثار خون در محل و همچنین غیبت بستگانش در محل می شود و  بلافاصله موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش می کند.

وی اظهار داشت: با اعلام موضوع، عوامل پلیس آگاهی و تیم بررسی صحنه جرم در محل حاضر و با بررسی دقیق محل، جسد یک دختر را در فاصله ۱۰۰ متری گاوداری پیدا می کنند که به همین دلیل تحقیق دقیق در خصوص کشف علت حادثه در دستور کار پلیس قرار می‌گیرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان همدان بدون ذکر جزییات این حادثه ادامه داد: عوامل پلیس آگاهی شهرستان در ادامه تجسس و تحقیق خود، جسد یک مرد(پدر دختر) را نیز در محل پیدا کردند که با کشف جسد دوم معمای  این پرونده جنایی پیچیده تر می شود.
سرهنگ زارعی با اشاره به تلاش های فنی و تخصصی پلیس آگاهی برای کشف زوایای پنهان این حادثه، تاکید کرد: اقدامات فنی و تخصصی پلیس برای کشف علت و عوامل وقوع این حادثه و قتل ۲ عضو خانواده همچنان ادامه دارد که البته فعلا از اعلام جزییات این حادثه در راستای انجام تحقیقات پلیس معذوریم.
وی تصریح کرد: نتیجه تحقیقات پلیس و جزییات حادثه و علت وقوع آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها