موج
کدخبر : ۳۵۸۰۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358085

جانشین فرمانده انتظامی استان قم گفت:طی دو عملیات مشترک پلیس استان های قم و اصفهان 71 کیلو و 40 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سرهنگ بهادر اسماعیلی اظهارداشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی از اقدام یک قاچاقچی مبنی بر انتقال مواد مخدر با یک دستگاه کامیونت در پوشش میوه و تره بار از استان های جنوب شرقی کشور به سمت استان های مرکزی مطلع و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود:، با اقدامات خاص پلیسی و تبادل اطلاعات به موقع پلیس قم با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان، خودرو در یکی از محورهای مواصلاتی آن استان شناسایی و توقیف و در بازرسی از خودرو مذکور، 50 کیلو و 540 گرم تریاک کشف و متهم را دستگیر کردند .

جانشینفرمانده انتظامی استان قم ادامه داد: در عملیات مشترک دیگری مشخص شد فردی در پوشش خانواده با یک دستگاه خودروی سواری قصد انتقال مواد مخدر از استان های جنوب شرقی کشور به سمت استان های مرکزی دارد که با اقدامات خاص پلیسی و تبادل اطلاعات به موقع پلیس قم با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان، اکیپ تلفیقی  هر دو استان پس از شناسایی  سوژه وارد منزل وی شده و خودرو مذکور را  توقیف و در بازرسی از آن نیز، 20 کیلو و 500 گرم تریاک کشف و متهم را دستگیر کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها