موج
کدخبر : ۳۵۷۷۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357735

رییس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 24 بیمار جدید مبتلا به کرونا طی شبانه روز گذشته در منطقه کاشان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی بیان داشت: در شبانه روز گذشته 24 بیمار جدید کرونایی در منطقه کاشان با علائم بالینی بستری شدند که 18 نفر آنها اهل کاشان هستند.

وی با اشاره به اینکه در شبانه روز اخیر ۲۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، گفت: ۲۱ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد یک نفر اهل توابع کاشان، یک نفر اهل محلات، یک نفر اهل بادرود و ۱۸ اهل کاشان هستند،

این مقام مسئول اضافه کرد: حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 88 سال و حداقل سن بستری 34 سال است.

مروجی ادامه داد: از ۲۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان سه نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده که از این تعداد همگی اهل آران و بیدگل هستند و حداکثر سن بیماران بستری ۴۳ سال و حداقل سن بستری ۸۴ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان افزود: در حال حاضر درمجموع 157 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 141 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 16 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

وی گفت: 54 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد 50 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 4 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

این مقام مسئول توضیح داد: متاسفانه طی شبانه روز گذشته 3 مورد فوتی در بیمارستان‌های شهید بهشتی کاشان و سیدالشهدا آران و بیدگل که سه مرد 60،78 و 89 ساله بوده‌اند، رخ داده است.

مروجی بیان داشت: تاکنون 110 هزار و 466 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون هفت هزار و 731 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها