موج
کدخبر : ۳۵۷۵۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357571

دعوت شهردار میبد از شهروندان؛

شهردار میبد یکی از شاخص‌های نظریه‌ی حکمرانی را حضور فعال شهروندان در فرایند تصمیم‌گیری برای شهر عنوان کرد و گفت: شهر بدون شهروند و شهرداری بدون مشارکت شهروندان معنای واقعی نخواهد داشت و موفقیت هر شهرداری لازمه مشارکت شهروندان است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، علیرضا نقوی شهردار میبد پیشایش آغاز سده 1400 را تبریک گفت و افزود: تا پایان سده‌‌‌ی چهاردهم شمسی کمتر از صد روز مانده است و شهرداری میبد همانند بقیه شهرداری‌های کشور در حال برنامه‌ریزی و تدوین بودجه1400 می‌باشد.

وی یکی از شاخص‌های نظریه‌ی حکمرانی را حضور فعال شهروندان در فرایند تصمیم‌گیری برای شهر عنوان کرد و گفت: شهر بدون شهروند و شهرداری بدون مشارکت شهروندان معنای واقعی نخواهد داشت و موفقیت هر شهرداری لازمه مشارکت شهروندان است.

شهردار میبد در ادامه عنوان کرد: جلب رضایت شهروندان و ارائه خدمات متوازن به تمام نقاط و محلات شهری اصلی ترین رویکرد مجموعه‌ی شهرداری و شورای اسلامی شهر میبد در تخصیص بودجه خواهد بود.

به نقل از روابط عمومی شهرداری میبد، وی از شهروندان دعوت کرد تا در آینده و چشم انداز شهر جهانی میبد دخیل باشند و افزود: از شهروندان می‌خواهیم تا در آستانه‌ی ورود به سده 1400 در روند تعیین اولویت‌های پروژه‌ها و برنامه‌های بودجه میبد 1400 با مراجعه به سامانه www.137.meybod.ir یا صفحات شهرداری میبد در شبکه‌های اجتماعی با معرفی5 اولویت اصلی شهر (بصورت پروژه مصداقی) در تصمیم‌گیری برای آینده شهرمان تا ۱۳۹۹/۱۰/۵ مشارکت نمایید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها