موج
کدخبر : ۳۵۷۴۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357493

در اقدامی ارزشمند توسط یک خیر نیکوکار محقق شد؛

معاون توسعه‌ی مشارکت‌های مردمی کمیته امداد هرمزگان گفت: در اقدامی ارزشمند و قابل‌تحسین یکی از خیرین نیکوکار و گرانقدر، در راستای رفع نیاز بیماران و سالمندان زمین‌گیر تحت حمایت کمیته امداد، تعداد 30 دستگاه ویلچر به آنان اهدا کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سیاوش عامری، معاون توسعه‌ی مشارکت‌های مردمی کمیته امداد هرمزگان در این خصوص گفت: در اقدامی ارزشمند و قابل‌تحسین در راستای رفع نیاز بیماران و سالمندان زمین‌گیر تحت حمایت کمیته امداد، تعداد 30 دستگاه ویلچر توسط یکی از خیرین نیکوکار و گرانقدر، اهدا شد.

عامری افزود: ارزش ویلچرهای اهدا گردیده بالغ‌بر 60 میلیون تومان بوده که در اختیار بیماران و سالمندان زمین‌گیر تحت حمایت کمیته امداد در مناطق محروم و روستایی استان هرمزگان قرار گرفته است.

این مقام مسئول ضمن تشکر و قدردانی از خیرین نیکوکار که نسبت به اقشار نیازمند و آسیب‌پذیر توجه خاصی دارند، گفت: خدمت به سالمندان و بیماران زمین‌گیر و معلولان اجری چند برابری، نزد خداوند دارد و اهدای این ویلچرها علاوه بر کاهش بخشی از هزینه‌ها، سبب تأثیرات مثبت و ایجاد روحیه و انگیزه زندگی در این افراد می‌گردد.

معاون توسعه‌ی مشارکت‌های مردمی کمیته امداد هرمزگان افزود: کمیته امداد به‌تنهایی توانایی رفع مشکلات خانواده‌های تحت حمایت به ‌ویژه خانواده‌های دارای بیمار و سالمند زمین‌گیر و همچنین بیماران صعب‌العلاج را نداشته و نیازمند مساعدت خیرین و همکاری سایر دستگاه‌ها و نهاها است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها