موج
کدخبر : ۳۵۷۴۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357417

معاون فرهنگی دادگستری استان یزد گفت: با توجه به شرایط ناشی از شیوع بیماری کرونا امکان برگزاری مرحله کشوری مسابقات قرآن و عترت قوه قضائیه مطابق سنوات گذشته میسر نبوده و نفرات برتر از طریق داوری فیلم های ارسالی استان‌ها انتخاب می‌شوند.

 

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدرضا عرشیان معاون فرهنگی دادگستری استان یزد گفت: هشتمین دوره مرحله مقدماتی کشوری مسابقات قرآن و عترت قوه قضائیه در استان یزد، برگزار شد.

 

وی در این رابطه بیان داشت: مجموعاً تعداد 30 نفر با رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی در این آزمون شرکت کردند که از این تعداد 18 نفر مرد و 12 نفر از بانوان از برگزیدگان در مرحله استانی بودند.

وی اظهار داشت: با توجه به شرایط ناشی از شیوع بیماری کرونا امکان برگزاری مرحله کشوری مطابق سنوات گذشته میسر نبوده و لذا نفرات برتر مرحله کشوری از بین افراد همین مرحله مقدماتی کشوری و از طریق داوری فیلم های ارسالی استان‌ها انتخاب می‌شوند.

عرشیان خاطرنشان کرد: قرآن دارای پیام حیات بخش برای انسان است و برگزاری این مسابقات و حضور کارکنان در آن موجبات ترویج فرهنگ قرآنی و انس هرچه بیشتر کارکنان و خانواده‌های آنان با این کتاب آسمانی خواهد شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: انس و مجالست با قرآن و پیروی از این مصحف تنها عامل رهایی بخش انسان از لغزش و خطا و وحدت آفرین برای جامعه و تعالی بخش برای مردم است.

شایان ذکر است در مراسم اختتامیه با حضور آیت الله رئیسی از برگزیدگان تجلیل بعمل خواهد آمد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها