موج
کدخبر : ۳۵۷۳۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357383

رئیس کمیته امداد شهرستان میناب گفت: با همکاری و مشارکت خیرین، تعداد 139 دستگاه یخچال به خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد در شهرستان میناب اهدا شد.

عباس راستی، رئیس کمیته امداد شهرستان میناب در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج در این خصوص گفت: یکی از مشکلات عمده خانواده‌های تحت حمایت این نهاد، کمبود لوازم ضروری زندگی است که بر همین اساس، با همکاری و مشارکت خیران، تعداد 139 دستگاه یخچال تأمین و به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد در شهرستان میناب اهدا شد.

راستی، ارزش هر دستگاه یخچال را چهار میلیون و 200 هزار تومان عنوان کرد و افزود: برای تأمین این تعداد یخچال درمجموع 583 میلیون و 800 هزار تومان هزینه شده است که 444 میلیون و 800 هزار تومان از اعتبارات داخلی امداد و 139 میلیون تومان با مشارکت خیران تأمین‌شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان میناب ضمن تقدیر و تشکر از خیران نیکوکار یادآور شد: هم‌اکنون تعداد هفت هزار و 700 خانواده تحت حمایت کمیته امداد شهرستان میناب هستند و بر اساس نیازسنجی‌های انجام‌شده حدود 160 خانواده فاقد لوازم سرمایشی بوده و یا لوازم آنان فرسوده و غیرقابل استفاده است که این نهاد به‌منظور تأمین این میزان لوازم ضروری زندگی علاوه بر منابع مالی خود، نیاز به مشارکت خیران دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها