موج
کدخبر : ۳۵۷۲۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357211

فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس از دستگیری دو نفر شکارچی غیرمجاز که اقدام به شکار الاغ در منطقه سیاهو و تنگ زاغ بندرعباس نموده و قصد داشتند گوشت آن را به فروش برسانند، خبرداد و گفت: تحقیق و بازجویی از متهمان در این زمینه بصورت ویژه در دستور کار مأموران قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ تیمور دولتیاری صبح امروز (۲۰ آذرماه) در تشریح خبر عاملان شکار و سلاخی گوشت الاغ در بندرعباس، کرد: عوامل گشت پاسگاه قطب آباد حین گشت زنی در محور تونل تنگه زاغ بندرعباس،  به دو نفر که اسلحه ساچمه زنی به همراه داشتند مشکوک و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود:  مأموران با نزدیک شدن به این افراد مشاهده کردند نامبردگان در حال سلاخی و پوست کردن یک رأس الاغ هستند که با همکاری عوامل بسیج روستای گهره و چامکهو متهمان دستگیر و یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ متعلق به آنان توقیف و یک قبضه سلاح شکاری ساچمه زنی غیرمجاز کشف شد.

فرمانده انتظامی بندرعباس با بیان اینکه بنا به گفته متهمان خوشبختانه  موفق به توزیع گوشت الاغ نشده اند، تصریح کرد: با توجه به اهمیت موضوع و احتمال به خطر افتادن سلامت شهروندان،  تحقیق  و بازجویی از متهمان در این زمینه بصورت ویژه در دستور کار مأموران قرار دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها