موج
کدخبر : ۳۵۷۱۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357193

با هدف تجلیل از کارگران، گروه های کاری و واحدهای نمونه؛

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان از تمدید مهلت ثبت نام کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه استان برای حضور در جشنواره امتنان تا۳۰ آذرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیامرث برخورداری مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، افزود: بر اساس اعلام وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی، با توجه به شرایط موجود و محدودیت های ناشی از گسترش بیماری کرونا ویروس، زمان ثبت نام کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه در پورتال جشنواره امتنان به نشانی emtenan.mcls.gov.ir   تا پایان آذر امسال تمدید شد.

وی اظهارداشت: جشنواره امتنان، هر ساله با هدف تجلیل از کارگران، گروه های کاری و واحدهای نمونه در سه مرحله مقدماتی، استانی و کشوری و در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی برگزار می شود.

ارج نهادن به اندیشه ها، تلاش ها و فعالیت‌های ارزشمند کارگران و تشـویق نیروهـای کارگری مولد، متخصص و مبتکر به منظور ترویج و ارتقاء هر چه بیشتر فرهنگ کار، رعایت انضباط در محیط کار، مشارکت، خلاقیت و نوآوری و ایجاد انگیزه در بین کارگران از جمله اهداف برگزاری جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها