موج
کدخبر : ۳۵۶۶۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356694

جسم بی جان نوجوان ۱۳ساله ای جاسکی که به همراه خانواده اش روز گذشته(۱۶ آذرماه) برای تفریح در کنار خود کوه صبح امروز در این خور کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، ظهر یکشنبه ۱۶ آذرماه ساعت ۱۴ بود که خانواده عبدالرحمن کارگر به همراه مهمانان خود که از مرکز استان به روستای کوه مبارک واقع در بخش مرکزی این شهرستان سفر کرده بودند، راهی تنها خور این روستا جهت تفریح می شوند.پس از رسیدن به این مکان همسر، دختر و مهمانان خانم مشغول پهن کردن بساط گردش می شوند و مرد خانواده که خود دهیار روستای تمباسیون بوده به همراه یکی از هم روستایان خود بوسیله قایق سرگرم ماهیگیری می شوند.

حمیرا دختر غرق شده برای شستن دست خود به حاشیه خور می رود که متاسفانه سر می خورد و به درون آب می افتد با مشاهده این صحنه حس مادری مادر برای نجات دختر هیچ منطقی را نمی پذیرد و با وجود آشنا نبودن با فنون شنا به آب می زند که پس از نیم ساعت عبدالرحمن کارگر پدر خانواده و دوستش مادر را از آب بیرون کشیده و عملیات احیاء در همان محل حادثه انجام و مادر از مرگ حتمی نجات می یابد اما متاسفانه جسد دختر صبح امروز توسط اهالی روستا کشف شد.

رئیس شورای اسلامی روستای مغ قنبر کوه مبارک درباره جزئیات این حادثه با اشاره به اینکه یک مورد غرق شدگی در خور کوه مبارک دیروز گزارش شد، تصریح کرد: متاسفانه در این حادثه دختر ۱۳ ساله جان خود را از دست داد.

محمد بیفال با بیان اینکه تیم غواصی نیروی دریایی ارتش با هماهنگی فرمانده این یگان نظامی مستقر در روستای فوق فورا خود را به محل وقوع رساندند، ادامه داد: پس از تلاش های فراوان حدود ۱۷ ساعت بعد اهالی روستا توانستند پیکر بی جان دختر غرق شده را از آب بیرون بکشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها