موج
کدخبر : ۳۵۶۶۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356644

با محوریت اسلام و ارزش های دینی؛

استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه اتحاد و همبستگی رمز رسیدن به آینده ی درخشان است، گفت: وجود اختلاف نظر اشکالی ندارد اما در نهایت باید همه در کنار یکدیگر قرار بگیریم و بر محور اسلام و ارزش های دینی، آینده درخشانی را برای کشورمان رقم بزنیم.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فریدون همتی استاندار هرمزگان در آیین آغاز عملیات اجرایی طرح تامین آب میناب از سد سرنی، عنوان کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، هرکدام از قوای مقننه، مجریه و قضاییه و نیروهای مسلح و دستگاه‌های امنیتی، اطلاعاتی، نظامی و انتظامی، تحت فرمان و هدایت مقام معظم رهبری، به انجام وظایف و ماموریت‌های خود می‌پردازند.

وی ادامه داد: همه ما در کنار هم قرار داریم و باید با هم باشیم و با هم نبودن به دور از عقل و دلسوزی برای کشور است.

استاندار هرمزگان افزود: وجود اختلاف نظر اشکالی ندارد اما در نهایت باید همه در کنار یکدیگر قرار بگیریم و بر محور اسلام و ارزش های دینی، آینده درخشانی را برای کشورمان رقم بزنیم.

همتی تصریح کرد: تلاش دشمنان برای ضربه زدن به ایران و استفاده از ابزار تحریم و ترور، به این دلیل است که دشمن می‌داند، جمهوری اسلامی ایران به سمت توسعه همه جانبه و تبدیل شدن به یک قدرت بزرگ در حال حرکت است و در آستانه تحقق کامل این اهداف قرار دارد.

وی گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک قدرت در منطقه تاثیرگذار است و مردم این منطقه از افکار، اندیشه و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران، امام راحل و مقام معظم رهبری، استقبال می‌کنند.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: به این دلایل، دشمنان احساس خطر می‌کنند، چون با تداوم تاثیرگذاری ایران اسلامی در منطقه و جهان، همان گونه که دست آنها از منافع مادی و معنوی در ایران قطع شد، در منطقه نیز مردم به آنها اجازه چپاول منافع کشورها را نخواهند داد.

همتی اظهار داشت: دشمن به این دلیل علیه ایران اسلامی توطئه می‌کند، چون ما شاخ دشمنان را شکسته ایم و به آنها ضربه زده ایم و ابهت دشمن را ریخته‌ایم.

وی بیان داشت: ملت ایران با وحدت و همدلی و تحت هدایت رهبر معظم انقلاب اسلامی به پیش می‌رود و آینده درخشانی دارد و در طول چهار دهه گذشته نیز شاهد بوده‌ایم با وجود همه محدودیت‌ها و توطئه‌های دشمنان، کشورمان به توانمندی‌های جدیدی دست یافته است.

استاندار هرمزگان تاکید کرد: راه جمهوری اسلامی ایران با قدرت و صلابت ادامه دارد و آینده درخشانی پیش روی ملت ایران است و دشمن نیز روزی ناامید خواهد شد و مجبور می‌شود عجز و ناتوانی خود در برابر ایران اسلامی را بپذیرد و با احترام متقابل با ایران در دنیا تعامل کند.

همتی یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران نیز به دنبال تعامل منطقی و احترام متقابل است اما اجازه نمی دهیم، کسی برای ما تصمیم بگیرد و در سرنوشت ما دخالت کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها