موج
کدخبر : ۳۵۶۵۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356503

نماینده ولی فقیه در کردستان:

نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در خصوص اخلاق مسئولان نظام گفت: کسانی که صاحب منصب و مسئولیت هستند با رویی گشاده با ارباب رجوع برخورد نمایند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، حجت‌الاسلام والمسلمین حاج عبدالرضا پورذهبی در جلسه شورای اداری شهرستان بیجار اظهار کرد: ما الان در زمانی هستیم که بیش از هر زمانی نیاز به کار و تلاش داریم.

وی با بیان اینکه از همه ما این توقع وجود دارد که پاسخگو باشیم، گفت: یکی از  ویژگی های یک مسئول موفق این است که شنونده خوبی باشد و از گفت و گوهای تلخ   هرگز ناراحت و خسته نشود.

نماینده ولی فقیه در کردستان خاطرنشان کرد: جامعه از مشکلات متعدد اقتصادی و گرانی رنج می‌برند، فشارها و گرفتاری هایی که وجود دارد موجب شده مردم گله مند باشند، گلایه مردم به حق است.

حجت‌الاسلام پورذهبی عنوان کرد: اگرچه برخی مشکلات موجود از توان و مسوولیت ما خارج است، اما باید بیش از حد توان و جهادی نسبت به رفع این مشکلات گام برداریم.

وی افزود: باید مساله محور باشیم و تمرکز را روی مشکلات اصلی قرار دهیم، پراکنده گویی نمی‌تواند راهگشا باشد.

نماینده ولی فقیه کردستان اظهار کرد: هر چه مسئولیت بیشتر شود، فرصت خدمت گزاری هم افزایش می یابد باید سعی کنیم برای مردم نافع و مفید باشیم.

حجت‌الاسلام پورذهبی گفت: باید براساس مسائل و مشکلاتی که در هر نقطه وجود دارد برنامه ریزی و در راستای حل و فصل آن تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه اقدامی که بیشتر موجب اشتغالزایی، کاهش آلام و غیره می شود باید بیشتر پرداخته شود، گفت: باید از شعار بپرهیزید و به سمتی حرکت کنید که مسئله را حل کنید.

نماینده ولی فقیه کردستان با تاکید براینکه بازی‌های جناحی به ضرر مردم تمام می شود، گفت:دود حزب گرایی و گروه گرایی به چشم مردم می رود همدیگر را خنثی و فشل کردن کار درستی نیست.

حجت‌الاسلام پورذهبی خاطرنشان کرد: اگر انتقادها از سر دلسوزی باشد می تواند منجر به خروجی مثبت شود.

نماینده ولی فقیه کردستان عنوان کرد: برنامه ریزی و تلاش برای رفع مشکلات از دیگری اولویت هایی است که باید به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد.

حجت‌الاسلام پورذهبی با بیان اینکه باید با برنامه ریزی درست و کار و تلاش مضاعف مشکلات را حل کنیم، گفت: در برنامه ریزی ها جوانان و نیازمندان و افتادگان باید مورد توجه قرار گیرد.

وی اضافه کرد: جامعه هر گونه تحریم و مشکلات اقتصادی پس از آن را تحمل خواهد کرد، اما برخی برخوردها مانند  رانت خواهی و پارتی بازی را هرگز نمی پسندند.

نماینده ولی فقیه کردستان افزود: خوشرویی و گشاده رویی مساله بسیار مهم و تاثیرگذار است که مقام معظم رهبری همواره در احکام نمایندگان ولی فقیه به آن تاکید می فرماید و این اهمیت موضوع را می رساند بنابراین مدیران ادارات و مسوولین باید به این نکته توجه و دقت داشته و با ارباب رجوع به عنوان ولی نعمت، خوب رفتار کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها