موج
کدخبر : ۳۵۶۰۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356007

تا پایان سال جاری محقق خواهد شد؛

استاندار هرمزگان از افتتاح و تکمیل فازهای ۶ و ۷ گازرسانی به شهر بندرعباس خبر داد و گفت: فاز ۸ این پروژه نیز تا هفته دولت سال آینده به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فریدون همتی استاندار هرمزگان ضمن بیان اینکه تا پایان سال جاری فازهای ۶ و ۷ گازرسانی به شهر بندرعباس تکمیل و افتتاح خواهد شد، گفت: در هر کدام از محلات باید پروژه گازرسانی در زمان‌بندی مشخص، انجام شود.

وی ادامه داد: در این راستا کارگروهی با مسئولیت مدیرکل امور شهری استانداری و با حضور فرمانداری، شهرداری، شرکت گاز، نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌های مسئول تشکیل خواهد شد تا این کار طبق برنامه زمان‌بندی، مدیریت و اجرایی شود.

استاندار هرمزگان افزود: تا پایان سال جاری فازهای ۶ و ۷ گازرسانی به شهر بندرعباس تکمیل و افتتاح خواهد شد و فاز ۸ این پروژه نیز تا هفته دولت سال آینده به بهره برداری می‌رسد.

فریدون همتی تصریح کرد: با اجرای این سه فاز باقی مانده که با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد تومان انجام می‌شود، کل شهر بندرعباس تحت پوشش شبکه گازرسانی قرار می‌گیرد.

وی گفت: در حال حاضر در کل استان هرمزگان ۸۲ هزار علمک گاز نصب شده، اما تنها ۱۲ هزار مشترک اقدام به اتصال منازل خود به شبکه گاز رسانی کرده‌اند.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: در شهر بندرعباس نیز تا کنون ۵۲ هزار علمک گاز در محلات این شهر نصب شده اما تنها چهار هزار مشترک نسبت به اتصال منازل خود به شبکه گاز رسانی، اقدام کرده‌اند.

همتی بیان داشت: با توجه به حجم عظیم سرمایه‌گذاری و اقداماتی که دولت در این راستا در استان انجام داده است، از مردم می‌خواهیم در زمینه اتصال منازل خود به شبکه گازرسانی همکاری و مشارکت گسترده تری داشته باشند، چون به تدریج ارائه سیلندرهای گاز کاهش خواهد یافت و دسترسی به گاز تنها از طریق شبکه گازرسانی میسر خواهد بود.

وی اضافه کرد: مجموعه مدیریت استان تلاش می‌کند تا با ایجاد هماهنگی مناسب، به روند پروژه های گازرسانی در استان سرعت ببخشد و از مردم استان نیز می‌خواهیم تا با اتصال منازل خود به شبکه گاز از این طرح بزرگ استقبال کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها