موج
کدخبر : ۳۵۵۶۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-355626

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در چارچوب طرح کالاکارت، این امکان را به شما می‌دهد که درآمد فردای خود را امروز هزینه کنید.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، طرح کالا کارت بانک مهر ایران با افزایش قدرت خرید مشتریان ارائه شده است. شما می‌توانید بدون نیاز به سپرده‌گذاری، نسبت به دریافت کالاکارت با سقف ۲۰ میلیون تومان اقدام کرده و از فروشگاه‌های متعدد در سراسر کشور اقلام مورد نیاز خود را خریداری کنند.

کارت اعتباری از سوی بانک‌های مختلف ارائه می‌شود، اما مزیت کالاکارت بانک مهر ایران نسبت به طرح‌های مشابه این است که مشمول دریافت سود نمی‌شود. از آنجایی که بانک مهر ایران بانک تخصصی قرض‌الحسنه بوده و تمام طرح‌های اعتباری آن نیز بر اساس این عقد اجرا می‌شود.

در شهرهای مختلف ایران، فروشگاه‌ها و مراکز متنوعی از جمله لوازم خانگی، پوشاک، ساعت، کیف و کفش، کالای خواب، تلفن همراه، لوازم کامپیوتری، آموزشگاه رانندگی، مدارس غیردولتی، لوازم‌التحریر، آتلیه، دفتر وکالت، ابزار فروشی، تعمیرگاه خودرو، فروشگاه موتورسیکلت، کلینیک دندانپزشکی، پزشک عمومی، بیمارستان، فیزیوتراپی، سالن آرایش، فروشگاه عطر، فروشگاه کابینت، گالری پرده‌، فروشگاه مصالح ساختمانی، گالری فرش، گالری لوستر، فروشگاه مبل، فروشگاه لوازم برقی، مجموعه ورزشی، هتل و... جزو پذیرنده‌های طرف قرارداد با بانک مهر ایران هستند که می‌توانید با دریافت کالاکارت از آن‌ها کالا خریداری کرده یا خدمات آن‌ها را دریافت کنید.

اگر مشتری بانک مهر ایران هستید، خوب است که با استفاده از این طرح، کالای مد نظر خود را با فشار کمتری بر درآمد خود خریداری کرده و در عین حال از کالای ایرانی نیز حمایت کنید. برای دریافت کالاکارت بانک مهر ایران کافی است به یکی از شعب بانک مهر ایران در سراسر کشور مراجعه و درخواست کالاکارت خود را مطرح کنید تا برای شما پرونده تسهیلاتی تشکیل شده و کالاکارت خود را دریافت کنید. مرحله بعد نیز مراجعه به فروشگاه‌های طرف قرارداد کالا کارت و خرید کالاهای مورد نیاز خود است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها