موج
کدخبر : ۳۵۵۴۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-355450

طی شبانه روز گذشته رخ داد:؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 24 بیمار جدید به ویروس کرونا در منطقه کاشان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سیدعلیرضا مروجی اظهار داشت: 24 بیمار جدید کرونایی در شبانه روزگذشته در منطقه کاشان بستری شدن که 14 نفر آنها اهل کاشان هستند.

وی با اشاره به ابتلای 24 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کاشان گفت: ۲۰ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد سه نفر اهل توابع کاشان، دو نفر اهل توابع آران و بیدگل، یک نفر اهل آران و بیدگل و ۱۴ نفر اهل کاشان هستند.

این مقام مسئول افزود: حداکثر سن بیماران کرونایی بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 86 سال و حداقل سن بستری 26 سال است.

مروجی اضافه کرد: از 24 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان 4 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند که از این تعداد دو نفر اهل آران و بیدگل و دو نفر اهل توابع آران و بیدگل هستند و حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان سیدالشهدا ۹۴ سال و حداقل سن بستری ۵۴ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: درحال حاضر در مجموع تعداد 337 بیمار حاد تنفسی در منطقه کاشان بستری هستند که از این تعداد 299 نفر از آن‌ها در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 38 نفر از آن‌ها در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان هستند.

وی بیان کرد: 82 بیمار در بخش‌های مراقبت ویژه در منطقه کاشان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد 77 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 5 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: متاسفانه طی شبانه روز گذشته 5 مورد فوتی که دو مرد ۸۷ و ۵۶ ساله و سه زن ۶۰، ۶۴ و ۷۳ ساله بوده‌اند ، رخ داده است.

سید علیرضا مروجی توضیح داد: تاکنون 104 هزار و 482 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون هفت هزار و 160 بیمار از بیمارستان‌های شهید بهشتی کاشان و سید الشهدای آران و بیدگل با بهبود یافتن مرخص شده اند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها