موج
کدخبر : ۳۵۴۶۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354637

با توجه به تاکید استاندار و به درخواست سرمایه گذاران؛

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی هرمزگان از آغاز فرآیند مطالعات اولیه جهت احداث یک ناحیه صنعتی در جزیره بوموسی خبر داد و گفت: با ایجاد شهرک‌های صنعتی جدید، زمین مورد نیاز سرمایه گذاران در استان تامین شده و تحقق این امر موجبات رونق تولید و افزایش اشتغال در استان را فراهم خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان،  سیدامیر امیری‌زاد مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی هرمزگان در خصوص نشست مشترک با فرماندار شهرستان بوموسی ضمن اعلام این خبر افزود: مجوزهای لازم  برای راه‌اندازی این ناحیه صنعتی صادر شده و زمینی به مساحت ۲۴ هکتار جهت احداث ناحیه صنعتی بوموسی مکانیابی شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی هرمزگان با بیان اینکه مطالعه و طراحی این ناحیه صنعتی در حال انجام است، اظهار کرد: با توجه به تاکید استاندار و به درخواست سرمایه گذاران برای احداث واحد صنعتی و در جهت مسکونی سازی جزیره، این ناحیه صنعتی احداث خواهد شد.

امیری‌زاد ایجاد و توسعه چندین شهرک و ناحیه صنعتی را از جمله برنامه‌های اصلی این شرکت دانست و ابراز امیدواری کرد با ایجاد شهرک‌های صنعتی جدید، زمین مورد نیاز سرمایه گذاران در استان تامین شده و تحقق این امر موجبات رونق تولید و افزایش اشتغال در استان را فراهم خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی هرمزگان گفت: ۳۱ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب در تمام شهرستان‌های هرمزگان مستقر هستند که از این تعداد، ۲۳ شهرک و ناحیه صنعتی به بهره برداری رسیده و ۸ شهرک و ناحیه صنعتی در حال احداث است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها