موج
کدخبر : ۳۵۴۶۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354624

با رویکرد تحکیم و تقویت بنیان خانواده صورت گرفت؛

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان هرمزگان گفت: کمک‌هزینه خرید جهیزیه به 286 نوعروس از خانواده‌های ایتام توسط کمیته امداد پرداخت شده است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، احمد پایان، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار موج، در این خصوص گفت: کمیته امداد به‌عنوان یک‌نهاد اجتماعی و به‌منظور وظایف و مأموریت‌های ذاتی خود در یاری‌رساندن به نیازمندان و رفع نیازهای مختلف آن‌ها برنامه وسیعی برای تأمین بخشی از هزینه‌های ازدواج در خانواده‌های نیازمند با رویکرد تحکیم و تقویت بنیان خانواده تدارک دیده است.

پایان به عملکرد پرداخت کمک‌هزینه ازدواج به زوج‌های جوان تحت حمایت این نهاد اشاره و افزود: کمک‌هزینه خرید جهیزیه به 286 نوعروس از خانواده‌های ایتام توسط کمیته امداد پرداخت‌شده است که سرانه برای هر نوعروس 10 میلیون تومان و در مجموع دو میلیارد و 860 میلیون تومان بوده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان هرمزگان به همراهی و مشارکت خیران و مردم نوع‌دوست استان در راستای تأمین جهیزیه برای نوعروسان تحت حمایت این نهاد، بیان داشت: یکی از رویکردهای افزایش کمک به تأمین جهیزیه نوعروسان خانواده‌های نیازمند، استفاده از ظرفیت خیران و نیکوکاران است تا بتوانیم کمک‌های بیشتری را به آنان اهداء کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها