موج
کدخبر : ۳۵۴۵۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354580

فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان، از کشف بیش از یک تُن مواد مخدر ودستگیری 7 قاچاقچی در عملیات یک روزه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان سردارمحمدرضا میرحیدری گفت: در راستای مبارزه همه جانبه و قاطعانه با قاچاقچیان مواد مخدر بیش از یک تُن و 10 کیلو مواد افیونی در عملیات نصر84 توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در اصفهان کشف شد.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به 3 دستگاه خودروی سواری که از مرزهای شرقی کشور به سمت استان های مرکزی کشور در حرکت بودند مشکوک و در بازرسی از آنها یک تُن و 10 کیلو انواع مواد افیونی کشف که 996 کیلو آن تریاک و 13 کیلو آن نیز شیشه است.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه از دستگیری 7 قاچاقچی مواد مخدر خبر داد و گفت: با هوشمندی و اقدام به موقع ماموران این افراد در عملی کردن نقشه های خود ناکام شدند.

فرمانده انتظامی استان عنوان کرد: همزمان با اجرای این عملیات طرح کنترل محورهای مواصلاتی و پاک سازی نقاط آلوده استان نیز توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اجرا شد که در این طرح نیز 100 خرده فروش مواد مخدر و 145 معتاد متجاهر دستگیر  و 20 دستگاه خودروی متعلق به این افراد توقیف شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها