موج
کدخبر : ۳۵۴۵۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354505

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف استان قم از درخشش بانوان قمی در چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم با کسب دو رتبه برتر خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید محمد صالح‌نژاد با اشاره به برگزاری مرحله نهایی چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اظهار کرد: امسال و به خاطر شیوع کرونا، این مسابقات که قرار بود به میزبانی تهران برگزار شود، در دو بخش خواهران و برادران به صورت غیر حضوری به انجام رسید.

وی افزود: در بخش برادران، طی هماهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه با مراکز استانی صدا و سیما، مقرر شد نمایندگان هر استان در صدا و سیمای هر مرکز حضور یابند و در رشته خود به اجرا بپردازند، فیلم این اجراها نیمه دوم آذرماه سال جاری از شبکه قرآن سیما پخش می‌شود و داوران نیز به ارزیابی آنها می‌پردازند.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان قم با بیان اینکه بخش خواهران هم به صورت ویدئوکنفرانس تدارک دیده شد خاطرنشان کرد: پنج نفر از خواهران قمی در این مرحله حضور داشتند که پس از ارزیابی داوران، رأی نهایی در بخش خواهران اعلام شده و شاهد درخشش دو نماینده استان قم و کسب رتبه‌های برتر توسط آنها بودیم.

وی ادامه داد: سرکار خانم فاطمه پیوسته رودسری توانست در رشته دعاخوانی، رتبه نخست کشوری را به خود اختصاص دهد؛ در رشته قرائت تحقیق نیز سرکار خانم نسیبه کرمی پارسا رتبه دوم کشوری را کسب کرد.

صالح‌نژاد با تبریک این موفقیت به جامعه قرآنی استان قم عنوان کرد: امیدواریم در بخش برادران هم شاهد درخشش نمایندگان قرآنی خود باشیم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها