موج
کدخبر : ۳۵۴۴۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354450

در زمینه برخورد با توزیع کنندگان و فروشندگان مواد مخدر؛

فرمانده انتظامی شهرستان قشم از مقابله پلیس قشم به پاکسازی نقاط آلوده به مواد افیونی در این جزیره خبر داد و گفت: در این رابطه تا کنون تعداد 30 نفر خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدردستگیر شده که در رشد مقدار مواد مخدر با کشفیات 75درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه بوده‌ایم.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ حسین الهی صبح امروز در جمعه خبرنگاران اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون 48 طرح مبارزه با مواد مخدر در سطح جزیره قشم به مرحله اجرا درآمده است.

وی افزود: با توجه به مطالبات به حق شهروندان در زمینه برخورد با توزیع کنندگان و فروشندگان مواد مخدر پلیس قشم با تمام توان و همکاری مردمی به صورت محله به محله نسبت به پاکسازی نقاط آلوده به مواد افیونی اقدام کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان قشم تصریح کرد: در این رابطه تا کنون تعداد 30 نفر خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدر دستگیر شده که در رشد مقدار مواد مخدر با کشفیات 75درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه بوده‌ایم.

الهی ادامه داد: تا پایان آبانماه جاری 321 نفر معتاد متجاهر در سطح جزیره قشم دستگیر و به مراجع ذی صلاح معرفی شدند که جمع آوری معتادان متجاهر همچنان در دستور کار قرار دارد.

وی اضافه کرد: کشفیات تریاک 32 درصد، کشفیات هروئین 16 برابر و کشفیات مواد مخدر شیشه 7.7 برابر نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته است.

فرمانده انتظامی شهرستان قشم گفت: از شهروندان می‌خواهیم در رابطه با معرفی توزیع کنندگان مواد مخدر نهایت همکاری را با پلیس داشته باشند تا برخورد قانونی لازم صورت پذیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها