موج
کدخبر : ۳۵۴۳۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354388

رئیس پلیس راه استان ایلام :

رئیس پلیس راه استان از بازگشایی محور ایلام به مهران خبرداد و گفت: محور ایلام به مهران پس از انجام عملیات عمرانی و پاکسازی محور در جهت رفاه حال شهروندان بازگشایی شد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام ، سرهنگ " رضا همتی زاده" افزود: رانندگانی که قصد تردد در این محور را دارند باید بدانند که سطح جاده ها لغزنده هستند و رعایت نکات ایمنی در حین رانندگی را رعایت کنند و از ارتکاب تخلفاتی که منجر به حوادث ترافیکی می شود خودداری کنند .

وی اظهار داشت: از کلیه رانندگان عزیز تقاضا داریم  در این شرایط  آب و هوایی در هنگام رانندگی با تمرکز کافی و بدور از هرگونه عجله و شتاب بی مورد در جاده ها رانندگی کنند و بدانند که حوادث رانندگی همیشه در کمین رانندگان پرخطر جاده ای می باشد .

همچنین مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام از استقرار 32 گروه راهداری در جاده های مواصلاتی استان خبر داد و گفت: ۳۲ گروه راهداری و ۲۲۶ دستگاه سنگین، نیمه سنگین و سبک در محورهای مواصلاتی استان ایلام آماده خدمت رسانی به مردم هستند.

" نوراله دلخواه" افزود: در پی بارش های اخیر دو محور از جاده های مواصلاتی استان دچار ریزش شده است که با تلاش راهداران پاکسازی شده است.

وی اظهار داشت: این محورها شامل تونل راه کربلا و محور میمه - ملکشاهی صورت گرفت که گروه های راهداری بلافاصله در محل حاضر و اقدام به پاکسازی این محورها کردند.

وی تصریح کرد: با توجه به شدت بارندگی، نیروهای های راهداری در تمام محورهای مواصلاتی بویژه گردنه های سخت گذر و کوهستانی استان حضور دارند تا در صورت ریزش یا رانش در کمترین زمان مسیر ار برای تردد مهیا کنند.

دلخواه تاکید کرد: از رانندگان انتظار داریم با توجه به شدت بارندگی و مه آلود بودن برخی محورهای مواصلاتی از ترددهای غیرضرور خودداری و در صورت تردد نیز با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها