موج
کدخبر : ۳۵۳۹۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353989

علیرضا رفیعی خبر داد:

مدیر منطقه 9 شهرداری اصفهان از پیشرفت 40 درصدی خیابان های بهشت در منطقه 9 شهرداری اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علیرضا رفیعی با اشاره به پیشرفت 40 درصدی خیابان بهشت اظهار کرد: با افتتاح خیابان های بهشت و کوهانستان بخشی از گره های ترافیکی منطقه 9 شهرداری اصفهان باز می شود.

وی با بیان اینکه هزینه های اجرا و آزادسازی این طرح بیش از 289 میلیارد ریال است، ادامه داد: فاز سوم خیابان بهشت حدفاصل خیابان آتشگاه و شهید اشرفی قرار دارد و می تواند یکی از گره های ترافیکی سطح منطقه را باز کند. 

این مقام مسئول همچنین در مورد احداث خیابان 20 متری ورودی محله کوهانستان اظهار کرد: این طرح نیز بیش از 43 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای آزادسازی و احداث آن 299 میلیارد ریال هزینه صرف می شود.

وی در مورد خیابان بهستان که به موازات خیابان شهید اشرفی اصفهانی و خیابان آتشگاه ساخته شده است، گفت: این پروژه تکمیل شده و در نظر داریم در نهم آذرماه سال جاری این طرح را به صورت رسمی افتتاح کرده و در اختیار شهروندان قرار دهیم.

مدیر منطقه 9 شهرداری اصفهان هزینه های اجرا و آزادسازی این خیابان را نیز بیش از 163 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: در این خیابان درختان به کاشته می شود تا نام خیابان با پوشش گیاهی آن تناسب داشته باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها