موج
کدخبر : ۳۵۳۹۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353968

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد خبر داد؛

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد گفت: دفتر حمایت از زنان و کودکان بزه دیده در فضای مجازی در یزد افتتاح شد و افراد بزه دیده در فضای مجازی می توانند بدون ترس از لو رفتن موضوع و در کمال محرمانگی به بیان مشکلات و آسیب های خود در این حوزه بپردازند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدحسین رحیمی زاده معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد در آیین افتتاح دفتر حمایت از زنان و کودکان بزه دیده در فضای مجازی اظهار داشت: این دفتر در محیطی مناسب، کارشناس قضایی، روانشناس و مددکار اجتماعی را در اختیار افراد بزه دیده قرار می دهد تا از گسترش دامنه آسیب ها به آنان بکاهد.

وی افتتاح دفتر حمایت از زنان و کودکان بزه دیده در فضای مجازی در فرهنگ سرای خانواده با همکاری شهرداری را به فال نیک گرفت و ابراز داشت: تأمین یک محیط آرام و امن برای ارائه مشاوره به افراد آسیب دیده در فضای مجازی، یک دغدغه اساسی بود که با راه اندازی این دفتر مرتفع گردید.

این مقام قضایی رعایت حرمت و حفظ اسرار مراجعین را هدف اصلی این دفتر اعلام کرد و بیان داشت: افراد بزه دیده در فضای مجازی می توانند بدون ترس از لو رفتن موضوع و در کمال محرمانگی به بیان مشکلات و آسیب های خود در این حوزه بپردازند.

وی یادآور شد: این دفتر در حال حاضر مطابق با ساعات اعلامی ستاد کرونا فعالیت خواهد داشت و پس از عادی شدن شرایط، صبح و عصر به مراجعین خدمت ارائه خواهد داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها