موج
کدخبر : ۳۵۳۹۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353954

فرمانده انتظامی کردستان با اشاره به نقش مهم پلیس در اعمال محدودیتهای کرونایی گفت: از زمان شروع محدودیت های اولیه تاکنون حدود 11 هزار و 349 خودرو اجازه ورود به شهرهای استان کردستان را پیدا نکرده اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، سردار علی آزادی صبح امروز چهارشنبه در گفت و گو با رسانه های استان در سنندج با بیان اینکه محدویت تردد در این استان طی 2 نوبت شامل ابتدای سال (ایام نوروز) و ساعت 12 ظهر 12 آبان تا ساعت 24 جمعه 16 آبان اعمال شد اظهار داشت: در این مدت پلیس راه و راهور استان مانع از ورود 11 هزار و 349 خودرو به داخل استان به ویژه شهرستان سنندج شدند.

فرمانده انتظامی کردستان گفت: امسال در جریان اجرای طرح‌های محدودیت و ممنوعیت تردد، 11 هزار و 349  خودروی حامل مسافر اجازه ورود به این استان را پیدا نکرده و برگشت داده شدند.

وی اضافه کرد: ماموران پلیس راه و راهور در ایام اعمال محدودیت در کنار وظایف محوله خود برای 329 خودرو به دلیل عدم توجه به هشدارهای پلیس جریمه 500 هزار تومانی منظور کردند.

فرمانده انتظامی کردستان یادآور شد: همچنین در این مدت 2650 دستگاه خودرو نیز به علت تداوم تخطی از محدویت‌ها به پارکنیگ هدایت شده‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها