موج
کدخبر : ۳۵۳۸۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353851

فرمانده انتظامی کردستان از به دام افتادن قاچاقچیان مواد ضدعفونی کننده و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در کردستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، سردار علی آزادی ظهر امروز سه‌شنبه با اعلام این خبر در گفت و گو با خبرنگاران در سنندج اظهار داشت: افراد دستگیر شده شامل 24 نفر در ارتباط با قاچاق ماسک، چهار نفر در خصوص قاچاق دستکش، پنج نفر در خصوص قاچاق ژل و مواد ضدعفونی و یک نفر نیز در ارتباط با قاچاق لباس بیمارستانی است.

فرمانده انتظامی کردستان گفت: ماموران انتظامی این استان 64 نفر را در عملیات مقابله با قاچاق کالاهای پیشگیری از ابتلا به کرونا دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه این افراد از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور (اسفند سال گذشته) تا کنون دستگیر شده‌اند اضافه کرد: در خصوص پلمب واحدهای متخلف به علت جرایم مختلف از جمله احتکار نیز 30 نفر دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده‌اند.

فرمانده انتظامی کردستان یادآور شد: طی این مدت ماموران فرماندهی انتظامی کردستان در کنار انجام وظایف انتظامی خود، اقدامات مقابله با سودجویان را در دستور کار خود قرار داده و موفق شدند حدود 40 میلیارد و 756 میلیون ریال انواع کالای قاچاق بهداشتی مورد استفاده در پیشگیری و درمان بیمار کووید- 19 را کشف کنند.

آزادی یادآور شد: این میزان کالاهای کشف شده شامل 529 هزار عدد ماسک، 43 هزار جفت دستکش، 12 هزار و 650 لیتر انواع ضدعفونی کننده، 32 هزار و 915 دست لباس بیمارستانی و 124 هزار واحد سایر اقلام است.

وی گفت: در بحث تشویش اذهان عمومی هم 25 پرونده تشکیل شده که در این خصوص 17 متم برای اعمال قانون به مراجع قضایی ارجاع داده شده و بقیه نیز مختومه شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها