موج
کدخبر : ۳۵۳۷۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353711

حجت الاسلام بیدرام خبر داد:

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان اصفهان از اهدای 23 کپسول اکسیژن توسط اوقاف ناحیه دو اصفهان برای بیماران کرونایی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت‌الاسلام روح‌الله بیدرام گفت: 23 کپسول اکسیژن در اصفهان خریداری و برای کمک به بیماران کرونایی نیازمند در اختیار خیریه‌ها و مراکز افق امامزادگان قرار گرفته است.

وی با اشاره به اجرای پویش "نذر سلامت" در اصفهان با هدف کمک به کادر درمان و بیماران نیازمند برای تامین تجهیزات پزشکی اظهار داشت: بر این اساس از حدود یک ماه گذشته این پویش راه اندازی و مورد استقبال خیران و شهروندان اصفهانی نیز قرار گرفت.

این مقام مسئول با بیان اینکه در این پویش خرید کپسول اکسیژن برای بیماران مبتلا به کرونا که امکان نگهداری آنها در مراکز درمانی به دلیل ازدیاد جمعیت وجود ندارد، راه‌اندازی شده است، افزود: برای این امر جمع آوری کمک های مردمی با حداقل مبلغ 20 هزار تومان در دستور کار قرار گرفت.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان اصفهان اضافه کرد: با مشارکت شهروندان خیر و جمع آوری نذورات امامزادگان ناحیه دو اوقاف و امور خیریه شهرستان اصفهان تاکنون 23 دستگاه کپسول اکسیژن خریداری و در اختیار خیریه‌ها و مراکز افق امامزادگان برای امانت دادن به بیماران نیازمندان قرار گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه برای امانت دادن این کپسول‌ها به افراد نیازمند هیچ هزینه ای دریافت نمی‌شود، اضافه کرد: برای خرید این کپسول‌ها 100 میلیون تومان هزینه شده است.

حجت‌الاسلام بیدرام با تاکید بر اینکه پویش "نذر سلامت" برای خرید کپسول‌های اکسیژن با توجه به نیاز استان به این امر همچنان ادامه دارد، اضافه کرد: خیران می‌توانند با مراجعه به امامزادگان در این امر خداجویانه مشارکت داشته باشند.

پویش وقف

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها