موج
کدخبر : ۳۵۳۶۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353651

در راستای محدودیت های کرونایی؛

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با اعلام اینکه اصناف محدودیتهای کرونایی اعلام شده را جدی بگیرند، افزود: از ابتدای اعلام این محدودیتها تاکنون 238 واحد صنفی متخلف پلمب شده اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، محمدابراهیم زارعی پیش از ظهر امروز دوشنبه در گفت و گو با رسانه های استان اظهار داشت: محدودیت‌های کرونایی پیک دوم شیوع در کردستان از ابتدای مهر ماه آغاز شد و در این مدت ستادهای شهرستانی مدیریت مقابله با ویروس کرونا، 664 روز بازدید مشترک در سطح شهرهای استان داشته‌اند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: از ابتدای اعلام محدویت‌های کرونایی در پیک دوم شیوع تاکنون، 238 واحد صنفی متخلف در این استان شناسایی و پلمب شدند.

وی با اشاره به اینکه بازدیدهای مشترک به صورت روزانه توسط گروه‌ نظارتی مدیریت مقابله با کرونا از اصناف مختلف سطح شهرهای استان انجام شده است، اضافه کرد: در نتیجه این بازدیدها برای 916 واحد تذکر صادر شده و 238 واحد نیز به علت تداوم تخلفات و عمدتا عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی پلمب شدند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان افزود: بیشترین واحدهای متخلف در این مدت که پایبند به رعایت پروتکل‌های بهداشتی نبودند عمدتا مشاغل گروه 2 شامل آرایشگاه‌های زنانه و مردانه، پاساژها، عکاسی و مشاوران املاک و خودرو هستند.

وی یادآور شد: با توجه به ممنوعیت برگزاری مراسم عروسی، جشن و عزا در استان بدلیل شرایط کرونایی و محدودیت‌ها، تاکنون از برگزاری بیش از 6 مراسم عروسی ممانعت شده است.

زارعی با بیان اینکه در کرونا حداقل طی یکسال آینده در جامعه قربانی خواهد گرفت، تاکید کرد: در شرایط فعلی باید مراقبت کرد تا تعداد مرگ و میر و مبتلایان کاهش یابد و به سمت کنترل بیشتر این اپیدمی حرکت کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها