موج
کدخبر : ۳۵۳۱۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353163

فرمانده انتظامی شهرستان قم با موفق ارزیابی کردن طرح شورای معتمدپلیس در محلات گفت: پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در گرو فعالیت جدی شورای معتمد پلیس است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سرهنگ مراد حسین جعفریان در جلسه ای که با حضور رئیس کلانتری 20فاطمی و معتمدان محله شهرک فاطمیه قم در مسجد علی بن ابیطالب(ع) برگزار شد ،اظهار داشت: شوراها پل ارتباط با مردم بوده و در شناسایی و کمک به کشف و وقوع جرائم ،همیار پلیس محسوب می شوند.

فرمانده انتظامی شهرستان قم گفت: حمایت و همکاری شورای معتمد پلیس پشتوانه ای محکم برای نیروی انتظامی است و در واقع پاسخی به مطالبات قانونی مردم برای ایفای نقش در توسعه نظم و امنیت اجتماعی به عنوان الگوی متناسب با فرهنگ و ارزش های جامعه ما است، اگر پیشگیری اجتماعی در جامعه محقق شود و از ظرفیت های مردمی استفاده شود می توان بسیاری از مشکلات و آسیب های اجتماعی را حل و فصل کرد.

سروان "حسن مطهری"رئیس کلانتری 20فاطمی نیز ادامه داد: پشتوانه مردم از پلیس بزرگترین سرمایه اجتماعی است که باید با اجرای مطلوبتر ماموریت ها و برخورد کریمانه با مردم موجب تقویت و افزایش این سرمایه اجتماعی شویم.

در ادامه حجت الاسلام" آزادی " امام جماعت و رئیس هیئت امنای مسجد و معتمدمحلی ضمن تقدیر از فرماندهی انتظامی شهرستان و ریاست کلانتری محل در برقراری نظم و امنیت مطلوب اعلام داشتند: آماده هرگونه همکاری با پلیس می باشند .

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها