موج
کدخبر : ۳۵۳۱۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353151

مدیر آموزش وپرورش اردستان خبر داد

علی اصغر مومنیان در مراسم تجلیل از رتبه های برتر کنکور اردستان اظهار کرد: امسال در کنکور بیش از 130 دانش آموز از شهرستان اردستان توانستند رتبه های برتر و قابل قبولی را در رشته های نظری و فنی کسب کردند که نسبت به سال گذشته افزایش داشته است. وی با بیان اینکه دانش آموزان موفق به عنوان ذخایر عظیم انسانی و فرهنگی هر شهرستان، نقش مهمی در توسعه، رشد و بالندگی آن منطقه خواهند داشت افزود: متاسفانه تاکنون نخبگان شهرستان اردستان پای پیشرفت شهرستان خود نبودند و اقدام چشم گیری را برای منطقه انجام ندادند که انتظا ر می رود شما داشن آموزان نسبت هب گذشتگان نگاه متفاوتی را به منطقه داشته باشید. مدیر آموزش وپرورش اردستان با بیان اینکه ورود به دانشگاه آغاز فصل دوم زندگی هر انسانی خواهد بود گفت: بهترین فصل هر انسانی دوران دانشجویی خواهد بود که هرآنچه که در این دوران تلاش شود در آینده می تواند ثمره آن را ببینند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، علی اصغر مومنیان در مراسم تجلیل از رتبه های برتر کنکور اردستان اظهار کرد: امسال در کنکور بیش از 130 دانش آموز از شهرستان اردستان توانستند رتبه های برتر و قابل قبولی را در رشته های نظری و فنی کسب کردند که نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه دانش آموزان موفق به عنوان ذخایر عظیم انسانی و فرهنگی هر شهرستان، نقش مهمی در توسعه، رشد و بالندگی آن منطقه خواهند داشت، افزود: متاسفانه تاکنون نخبگان شهرستان اردستان پای پیشرفت شهرستان خود نبودند و اقدام چشم گیری را برای منطقه انجام ندادند که انتظا ر می رود شما داشن آموزان نسبت هب گذشتگان نگاه متفاوتی را به منطقه داشته باشید.

مدیر آموزش وپرورش اردستان با بیان اینکه ورود به دانشگاه آغاز فصل دوم زندگی هر انسانی خواهد بود گفت: بهترین فصل هر انسانی دوران دانشجویی خواهد بود که هرآنچه که در این دوران تلاش شود در آینده می تواند ثمره آن را ببینند.

آموزش و پرورش اردستان

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها