موج
کدخبر : ۳۵۳۰۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353092

امام جمعه قم:

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قم با اشاره به شکست انتخاباتی رئیس جمهور آمریکا گفت: ترامپ هم مانند 6 رئیس جمهور قبل از خود در حسرت تسلیم و سرنگونی جمهوری اسلامی ماند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، نماینده ولی فقیه در استان قم ،درایت مثال زدنی رهبر معظم انقلاب را موجب سربلندی و عزت نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و ناکامی پی در پی روسای جمهور آمریکا پس از انقلاب را نشان اقتدار ایران اسلامی دانست.

امام جمعه قم افزود: سیاست رؤسای جمهور آمریکا متاثر از یک سیاست پشت پرده واحد است و ساده اندیشی است اگر فکر کنیم با رفتن و آمدن اوباما و ترامپ و بایدن حال روز مردم فرقی می کند و تردیدی نیست که اگر درایت سکان دار انقلاب نبود تا به حال بارها در مسیر ذلت و سازش افتاده بودیم و وقتی خوب دقت کنیم هر دو حزب در منافع آمریکای جنایتکار مشترک عمل می‌کنند و نشانه آن هم جریان واحد حمایت از صهیونیسم در بین دموکرات ها و جمهوری خواهان در تمام این سالها است.

آیت الله سعیدی اظهار کرد:بلافاصله پس از انقلاب توطئه های استکبار جهانی و ستیز دنیای غرب با انقلاب ما آغاز شد و تمام هفت رئیس جمهور قبل از بایدن، از کارتر گرفته تا ترامپ هم همین مسیر را طی کردند . نماینده ولی فقیه در استان قم افزود: مگر فراموش کرده ایم که نزدیک به پنجاه درصد تحریم ها در زمان همین آقای اوبامای دموکرات علیه ما شکل گرفت و اصولا نقض برجام از زمان اوباما به بهانه آزمایش موشکی ما شروع شد و به دست ترامپ کامل شد.

تولیت آستان مقدس بانوی کرامت در پایان اظهار کرد: بدانیم که نسخه موجز و درمان قطعی بیماری نظام اقتصادی کشور، رهنمودهای موکد ومکرر رهبر فرزانه انقلاب (مد ظله العالی)یعنی تکیه بر توان داخلی و توجه به مشکلاتی است که ریشه داخلی دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها