موج
کدخبر : ۳۵۲۹۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352973

به مناسبت هفته تربیت بدنی انجام شد

کمیته یوگا بانوان گنبد کاووس به مناسبت هفته تربیت و بدنی تور یوگا در طبیعت برگزار کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج گلستان، همزمان با هفته تربیت بدنی کمیته یوگا گنبد کاووس با هماهنگی اداره ورزش و جوانان و هیات ورزش های همگانی گنبد کاووس، به همت عالیه قائم مقامی سرپرست این کمیته، با حضور مریم سعیدی نایب رییس هیات ورزش های همگانی گنبد در مزرعه دکتر بسکی این شهرستان به انجام ورزش یوگا پرداختند.

قائم مقامی در حاشیه برگزاری این جلسه گفت: هدف از برگزاری یوگا در طبیعت، افزایش نشاط و شادابی و نشان دادن فعالیت بانوان در این رشته ورزشی بود. ما قصد داریم با برگزاری تورهای این چنینی ورزش بانوان را بیش از پیش در شهرستان و استان فعال کنیم تا در کنار نقش های اجتماعی که بر دوش داریم با انجام ورزش به سلامت و نشاط در زندگی نیز توجه داشته باشیم.

یوگا (2)

 مسوول کمیته یوگا گنبد ادامه داد: در جامعه امروز که سرشار از استرس ها و فشار هاست ورزش به طور ویژه یوگا می تواند درمان بسیاری از مشکلات روحی و جسمی باشد و با خود شادابی و سلامت به همراه بیاورد. 

وی ادامه داد: ما قصد داریم با جمع آوری اطلاعات مربیان یوگا در شهرستان تمامی فعالین این ورزش را شناسایی کنیم تا بتوانیم این رشته را به صورت حرفه ای تر در شهرستان ادامه دهیم.

قائم مقامی در پاسخ به سوالی در ارتباط با مربیانی که بدون مدرک در حال مربیگری هستند نیز در بین مربیان شهرستان جایی دارند یا خیر گفت: مطمئنا تمامی کسانی که سالها برای پیشرفت این رشته فعالیت کرده اند جز خانواده یوگی گنبد هستند. ما در تلاش هستیم ابتدا اطلاعات کامل افراد را گرفته و در مرحله بعد برای بهبود وضعیت این رشته اقداماتی انجام دهیم.

یوگا (1)

این مسوول ادامه داد: به طور مثال برگزاری کلاس های مربیگری برای افرادی که مدرک ندارند، اعزام مربیان به کلاس های آموزشی، شناسایی ورزشکاران این رشته و کلاس های فعال در سطح شهرستان و ... از جمله اقداماتی است که به زودی به آنها خواهیم پرداخت.

قائم مقامی در پایان گفت: امیدوارم تمامی بانوان بتوانند در کنار فعالیت های روزمره خود به ورزش بپردازند تا جامعه ای با نشاط و سلامت داشته باشیم و این نشاط و سلامت را به نسل های بعد منتقل کنیم.

به گزارش موج، این تور با دعوت مدیر عامل شرکت سلامت بسکی هیرکان در محل مزرعه دکتر بسکی برگزار شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها