موج
کدخبر : ۳۵۲۶۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352668

مدیرکل بازرسی استان البرز گفت: در طرح کاداستر از استانداری محترم البرز توقع میرود که لیدری دستگاه‌های مختلف را برای به سرانجام رساندن این طرح به درستی بر عهده بگیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری مدیرکل بازرسی استان البرز گفت: متأسفانه طی سالهای اخیر در برخی موضوعات کم کاری بسیاری شده است و طرح کاداستر یکی از آنهاست.

فراهانی گفت: باید همه دستگاه‌های اجرایی استان سر موضوعاتی که به مردم مرتبط است حساسیت بیشتری داشته باشند.

وی با اشاره به کوتاهی برخی سازمانها و ادارات در اجرای طرح کاداستر گفت: سالیان سال طرح کاداستر به شکل لاک پشتی در حال حرکت است و متاسفانه هیچ کس در این خصوص مطالبه جدی انجام نمی‌دهد.

فراهانی با اشاره به نقش نماینده عالی دولت در پیشبرد طرح کاداستر گفت: استانداری البرز باید نقش لیدر را در کاداستر اراضی انجام دهد و اداراتی مثل راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی، منابع طبیعی و شهرداری را به خط کند.

مدیرکل بازرسی البرز گفت: استاندار محترم باید در این خصوص عملکرد دستگاه‌های اجرایی را رصد کند و در این حوزه کارگروه ویژه تشکیل دهد.

فراهانی گفت: امروز شاهدیم که هزاران ملک قولنامه ای در استان رها شده و کسی دلش به حال تعیین و تکلیف آنها نمی‌سوزد.

وی افزود: با اجرای صحیح طرح کاداستر زمین‌خواری و تصرف به حداقل خواهد رسید و امیدوارم همه مدیران مربوطه در این خصوص خود را ملزم به اجرای آن نمایند.

مدیرکل بازرسی استان در پایان نیز گفت: نباید مسئولان استانی و شهری به مشکلات نگاه مقطعی داشته باشند و فکر کنند که دیگران باید این مشکلات را در سالهای آینده برطرف کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها