موج
کدخبر : ۳۵۲۴۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352422

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان گفت: داوطلبان و جوانان در قالب 130 تیم در طرح "آمران سلامت"به بیش از ۲۷ هزار نفرخدمات ارائه دادند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مختار سلحشور مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان اظهار کرد: طرح " آمران سلامت " با هدف ترویج فرهنگ پیشگیری، جلب مشارکت مدنی و حمایت بهداشتی و درمانی از اقشار آسیب‌پذیر جامعه در مواجهه با کرونا و توسعه آموزش‌های همگانی از پنجم تا ۱۵ آبان ماه همزمان با سراسر کشور در استان هرمزگان به اجرا در آمد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان با اشاره به فعالیت اعضای فعال جوانان و داوطلبان در راستای اجرای این طرح گفت: ۳۹۰ نفر از اعضای جوانان و داوطلبان در قالب ۱۳۰ تیم در آمران سلامت فعالیت داشتند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان به اشاره به بهره وران طرح آمران سلامت اظهار کرد: از ۵ لغایت ۱۵ آبان ماه  بیش از ۲۷هزارو ۸۰۰ هزار نفر از خدمات طرح آمران سلامت در استان هرمزگان بهره مند شده اند.

وی افزود: ۱۳۰ پایگاه ثابت و سیار در راستای اجرای این طرح فعالیت داشته که بیش از ۱۰هزار عدد ماسک نیز بین بهره وران توزیع شد.

مهندس مختار سلحشور در پایان خاطرنشان کرد:مهار این ویروس منحوس و شکسته شدن زنجیره انتقال نیازمند همدلی و مشارکت همگانی است که امیدوارم با لطف پروردگار و یاری مردم،این مهم محقق گردد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها