موج
کدخبر : ۳۵۲۱۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352108

فرماندار نوشهر:

فرماندار نوشهر گفت: همه مدیران مرتبط با احداث مسکن برای محرومین باید طوری برنامه ریزی کنند که احداث مسکن محرومان در اولویت باشد و برنامه ریزی دقیقی در این مورد انجام شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران سعید یزدانی در جلسه ساخت مسکن محرومین شهرستان نوشهر اظهار داشت:  این زیبنده نیست ، پس از گذشته چهار دهه از انقلاب اسلامی ایران ، همچنان ما در نقاطی از کشور با چنین مسایل روبه رو باشیم و ان شالله با همکاری و همدلی همه خادمان ملت شریف ایران اسلامی ، بزودی شاهد رفع چنین مسائلی باشیم .

وی ادامه داد: برای رفاه حال نیازمندان و افراد کم بضاعت بخصوص در بخش کجور همه ما باید با همه توانمان تلاش نمائیم و با همت بیشتر در زمینه ساخت مسکن برای افراد فاقد مسکن و بی بضاعت گام برداریم و این وظیفه اخلاقی و انسانی ماست ، که برای خدمت به مردم بخصوص این قشر از جامعه تلاش نمائیم .

یزدانی تاکید کرد: تمرکز ما برای ساخت مسکن برای محرومین باتوجه به شرایط بخش کجور و محرومیت های موجود در این بخش باید در این منطقه باشد.

فرماندار نوشهر تصریح کرد : دوسوم از سرانه ساخت مسکن محرومین به این بخش اختصاص یافته و از شوراها و دهیاران شهرستان نوشهر نیز درخواست  دارم در زمینه ساخت مسکن برای محرومین در سطح شهرستان نوشهر همکاری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها