موج
کدخبر : ۳۵۱۹۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351966

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اعلام کرد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از شناسایی 88 بیمار جدید کرونایی در منطقه کاشان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سیدعلیرضا مروجی گفت: تعداد 88 بیمار جدید مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته  در کاشان با علائم بالینی در بیمارستان ها بستری شدند که 59 نفر از آن‌ها اهل کاشان هستند.

وی با اشاره به ابتلای 88 بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان بیان کرد: 72 بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد شش نفر اهل توابع کاشان، شش نفر اهل توابع آران و بیدگل، یک نفر اهل اردستان و ۵۹ نفر اهل کاشان هستند.

 این مقام مسئول ادامه داد: حداکثر سن بیماران کرونایی بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 83 سال و حداقل سن بستری 26 سال است.

مروجی اضافه کرد: از 88 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان 16 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند که از این تعداد پنج نفر اهل آران و بیدگل، ۹ نفر اهل توابع آران و بیدگل و دو نفر اهل کاشان هستند و حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان سیدالشهدا ۹۲ سال و حداقل سن بستری ۳۸ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: درحال حاضر تعداد 408 بیمار حاد تنفسی در منطقه کاشان بستری هستند که از این تعداد 360 نفر از آن‌ها در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 48 نفر از آن‌ها در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان هستند.

وی بیان کرد: 64  بیماردر بخش‌های مراقبت ویژه در منطقه کاشان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد 59 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 5 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: متاسفانه طی شبانه روز گذشته 7 مورد فوتی در بیمارستان‌های شهید بهشتی کاشان و سیدالشهدا آران و بیدگل که سه زن ۶۵، ۸۰ و ۹۴ ساله و چهار مرد ۶۴، ۷۰، ۸۵ و ۸۶ ساله بوده‌اند رخ داده است.

سید علیرضا مروجی توضیح داد: تاکنون 88 هزار و 12 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون پنج هزار و 649 بیمار از بیمارستان‌های شهید بهشتی کاشان و سید الشهدای آران و بیدگل با بهبود یافتن مرخص شده اند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها