موج
کدخبر : ۳۵۱۹۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351919

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان:

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان گفت:افتتاح نمایشگاه بین المللی اصفهان؛ تجلی همدلی و هم افزایی عوامل موثر در توسعه اقتصادی استان است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مسعود گلشیرازی در بازدید از نمایشگاه بین المللی ضمن ابراز خرسندی از تکمیل این پروژه طبق برنامه زمانبندی در نظر گرفته شده، بیان کرد: عوامل پروژه با اقدام جهادی توانستند یکی از چرخ دنده های توسعه اقتصادی استان را درموعد مقرر به بهره برداری برسانند.

وی ابراز امیدواری کرد: با اجرای فازهای تکمیلی این پروژه، شاهد راه اندازی نخستین شهرک نمایشگاهی کشور نیزباشیم.

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان  با اشاره به نقش مهم اتاق های بازرگانی در تسهیل کسب و کار فعالان اقتصادی و رونق اقتصادی بنگاه ها و درنتیجه آن بهبود معیشت مردم، تصریح کرد: اتاق بازرگانی اصفهان در دوره نهم فعالیت خود توجه به تسهیلگری در ایجاد زیرساخت های توسعه ای استان را در دستورکار خود قرار داد.

گلشیرازی تصریح کرد: در همین راستا با همراهی و تامین مالی در پروژه نمایشگاه بین المللی اصفهان که اجرای آن قریب به دو دهه به طول انجامیده بود، موجب شد علاوه بر بهره برداری نمایشگاه جدیدالاحداث با زیربنایی نزدیک به دو برابرفضای موجود، بتوان زیربناهای موجود را به  امور بنیادی صادراتی استان از جمله نمایشگاه دائمی صادرکنندگان استان و نمایشگاه دائمی فرش تخصیص داد.

وی  از هیات مدیره، مدیرعامل، پیمانکاران و کلیه کسانیکه از بدو حاصل شدن اندیشه راه اندازی این پروژه عظیم جهت تحقق این فعل مهم در سال جهش تولید همت گمارده و این پروژه را به سرانجام مطلوب رساندند، تقدیر و تشکر کرد.

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در پایان سخنان خود تصریح کرد: بر وجود جوانانی که در این مرز و بوم مقید هستند با اندیشه، نگاه و عمل جهادی خود چرخ دنده توسعه اقتصادی را در نبرد اقتصادی موجود به حرکت در بیاورند، بر خود می بالیم.   

مسعود گلشیرازی (2)

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها