موج
کدخبر : ۳۵۱۷۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351720

فرمانده حوزه مقاومت بسیج اردستان در گفتگو با موج اعلام کرد:

فرمانده حوزه مقاومت بسیج اردستان گفت: فعالیت قرارگاه حافظان سلامت محله اردستان با محوریت مساجد و محله محور با همکاری بسیج آغاز شد.

محمد عصارزاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، با اشاره به آغاز به کار قرارگاه حافظان سلامت محله با محوریت مساجد در اردستان برای مقابله با بیماری کرونا گفت: فعالیت قرارگاه حافظان سلامت محله اردستان با محوریت مساجد و محله محور و به ریاست امام جمعه اردستان، دبیری حوزه بسیج امام علی(ع) و در تعامل و همکاری با شبکه بهداشت می باشد.

وی با بیان اینکه قرارگاه حافظان سلامت در بخش مردمی و محله محور با هدف بسیج حداکثری امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی برای مقابله با ویروس کرونا تشکیل شده تصریح کرد: مصون سازی محلات با ارشاد و توصیه‌های بهداشتی برای مقابله با کرونا در مراکز تجمع، اطلاع رسانی و آموزش چهره به چهره در سطح محلات و قانع کردن افکار عمومی، کمک به سالمندان و سالخوردگان و بیماران کرونایی، تهیه بسته‌های معیشتی برای آسیب دیدگان کرونا از دیگر اهداف این قرارگاه است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج اردستان گفت: در این طرح از روحانیان، معتمدین محله، اعضای هیئت امنای مساجد و اقشار مختلف مردم که می‌توانند در مسجد نقش‌آفرینی کنند، استفاده می شود.

عصارزاده با بیان اینکه قرارگاه حافظان سلامت محله وظیفه برخورد با متخلفان را ندارد، خاطرنشان کرد: اقدامات این قرارگاه در حوزه گزارش تخلفات از سوی مردم و اقدامات اقنایی و ارشادی است و برخورد با متخلفان بر عهده دستگاه‌های نظارتی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها