موج
کدخبر : ۳۵۱۴۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351454

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اعلام کرد؛

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 1290 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا طی 24 ساعت گذشته در اصفهان خبر داد.

آرش نجیمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، با اشاره به شناسایی 1290 بیمار کرونایی جدید گفت: تعداد 230 بیمارجدید مبتلا به کرونا درشبانه روز گذشته با علائم بالینی در بیمارستان های استان به جز دو شهرستان کاشان و آران وبیدگل بستری شدند.

وی بیان کرد: در 24 ساعت گذشته همچنین تعداد 242 بیمار مبتلا به کرونا در استان به جز دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل با بهبودی کامل از بیمارستان ها مرخص شدند و لازم است تا دوران قرنطینه را در منزل سپری کنند.

آرش نجیمی با اشاره به افزایش تعداد فوتی های کرونا در استان ادامه داد: متاسفانه طی شبانه روز اخیر 39 فوت مشکوک در استان رخ داده است که تاکنون تست 30 نفر از این بیماران مثبت قطعی به ویروس کرونا بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره باینکه آمار تعداد کل موارد مثبت ابتلا به ویروس کرونا از ابتدا تاکنون یک هزار و290 نفر است، اظهار داشت: در حال حاضر تعداد کل بیماران مبتلا به کوید 19 در استان به جز کاشان و آران و بیدگل یک‌هزار و 831 نفر است که از این تعداد 329 بیمار بدحال و در وضعیت وخیم‌تری هستند ودر بخش مراقبت های ویژه و آی سیو ها تحت مراقبت و درمان هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها