موج
کدخبر : ۳۵۱۱۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351166

سرهنگ محمدرضا هاشمی فر خبر داد:

جانشین فرمانده انتظامی استان از احتکار 30 میلیاردی لوازم خانگی در یک انبار در شهرستان خمینی شهرو دستگیری 2 نفر در این رابطه توسط نیروی انتظامی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمدرضا هاشمی فر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر احتکار لوازم خانگی در یک انبار در شهرستان خمینی شهر، محموله ای لوازم خانگی و اقلام خوراکی احتکار شده به ارزش 30 میلیارد ریال کشف شد.

وی افزود: در بازرسی از انبار مورد نظر 120 کیسه برنج ایرانی ،90 کیسه برنج هندی،130 دستگاه انواع یخچال، 5 دستگاه ماشین لباسشویی، 6 دستگاه تلویزیون و 5 دستگاه جاروبرقی همگی بدون ثبت اداره "صمت" که احتکار شده بودند، کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری 2 نفر در این رابطه ادامه داد: ارزش محموله احتکار  شده توسط کارشناسان مربوطه 30 میلیارد ریال اعلام شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از تحویل متهمان این پرونده به مراجع قضائی خبر داد و خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با کسانی که کالاهای مورد نیاز مردم را احتکار کنند، برخورد قاطع و قانونی می کند و اجازه فعالیت به آنها نخواهد داد.

سرهنگ محمدرضا هاشمی فر از شهروندان خواست: درصورت مشاهده هر گونه فعالیت غیرمجاز و قاچاق توسط افراد سودجو، موضوع را از طریق تماس با سامانه 110 به پلیس گزارش دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها