موج
کدخبر : ۳۵۱۱۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351129

موج گزارش می‌دهد؛

دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد پس از بازدید میدانی از انبارهای اموال تملیکی مرکز استان، در نامه‌ای به رئیس اموال تملیکی لرستان، خواستار ارائه گزارش کامل این مجموعه به دادستانی شد.

به گزارش اختصاصی خبرگزاری موج لرستان، داریوش شاهون‌وند دادستان خرم‌آباد، در نامه‌ای به رئیس اموال تملیکی لرستان، با اشاره به بازدید خود از انبارهای این مجموعه در مرکز استان، خواستار توضیح صریح و شفاف این اداره در خصوص اقدامات صورت گرفته شد.

در نامه دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد، آمده است:

ریاست محترم اداره اموال تملیکی استان لرستان؛ سلام علیکم       

احتراما نظر به بازرسی و بازدید عینی اینجانب در مورخ 3 آبان ماه 1399 از انبارهای نگهداری اموال تملیکی درخرم آباد، باتوجه به وضعیت دلخراش و ناراحت کننده موجود، خاصه اینکه تضییع حقوق و اموال بیت المال کاملا محرز می باشد و بعضا قابل اغماض نبوده و نمی باشد، جهت جلوگیری از تکرار اشتباهات و اهمال  و سهل انگاری در انجام وظایف محوله مسولین مربوطه و جهت پیشگیری از وقوع جرم، خاصه  از باب حفظ حقوق بیت المال و حقوق عامه و جلوگیری از تضییع حقوق بیت المال از باب ترک فعل در جهت انجام اقدامات قانونی و شرعی، مقرر است اولا تعداد دقیق انبارهای آن اداره در هر شهرستان با ذکر آدرس دقیق و مشخصات مسولین و نگهبانان و تاریخ استخدام و محل های خدمت آنان تعیین و توصیف گردد.

ثانیا لیست کلیه اموال موجود در هر یک از انبارها به تفکیک مشخص، ثالثا تاریخ دقیق تحویل و ورود اموال به این انبارها و کپی آرا صادره و تاریخ قطعی احکام معین، رابعا علت عدم اجرای احکام تاکنون به تفکیک مشخص گردند.

مشخصات مدیران پیشین و فعلی اموال تملیکی لرستان ارائه شود

خامسا مشخصات دقیق کلیه مسولین، خاصه روسای اداره اموال تملیکی و معاونین با ذکر تاریخ شروع و اتمام مسولیت و نوع سمت شغلی و اینکه در وضعیت فعلی در کدام نهاد یا سازمان یا مراجعی و در چه استان‌هایی مشغول به خدمت هستند اعلام و شماره تلفن هر یک اخذ گردد.

سادسا، حالیه تا اواخر اسفند ماه سال جاری، چه تعداد مزایده و یا معدومیت اموال در مرحله اجرایی، تعیین وقت و در دستور کار قرار گرفته است.

اموال موجود در انبارها تعیین تکلیف شوند

سابعا به قید فوریت در جهت ارائه برنامه دقیق جهت تعیین و تکلیف فوری اموال موجود در انبارهای آن اداره اعلام و معین توصیف گردد.

در پایان لازم است تا نتیجه اقدامات  مذکور، حداکثر طی 2 هفته آتی تکمیلا به این مرجع اعلام و ارسال گردد.

گفتنی است، با انتصاب داریوش شاهون‌وند به عنوان دادستان خرم‌آباد از شهریور ماه 99، ورود دادستانی به رفع مسائل و مشکلات شهری و روستایی، و پیگیری مطالبات مردم، شکل تازه‌ای به خود گرفته است.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها