موج
کدخبر : ۳۵۱۰۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351097

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان خبر داد:

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از اهدای 50 کپسول اکسیژن از سوی کارکنان ادارات اوقاف استان اصفهان به مراکز درمانی در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت‌الاسلام محمد حسین بلک با بیان اینکه در حال حاضر با توجه به بحران شیوع کرونا اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در اقدامی ابتکاری تامین بخشی از تجهیزات مورد نیاز برای بیماران بستری در مراکز درمانی را با همکاری خیریه‌های استان در دستور کار قرار داد.

وی با بیان اینکه تخت‌های زیادی در بیمارستان‌های استان اصفهان اشغال شده و برخی از بیماران حاد تنفسی برای بستری شدن باید در صف انتظار بمانند، اظهار داشت: این روند رو به بدتر شدن است و براین اساس برای آزادسازی تخت‌های بیمارستانی تهیه 50 کپسول 40 کیلویی اکسیژن را با همکاری کارکنان ادارات اوقاف، خادمان و اعضای هیئت امنای امامزادگان در دستور کار قرار دادیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ابراز داشت: در این زمینه هر سهم برای خرید این کپسول‌ها به میزان 20 هزار تومان در نظر گرفته شده است که برای همه امکان مشارکت در این طرح وجود داشته باشد.

وی اضافه کرد: هزینه تمام شده هر کپسول اکسیژن حدود پنج میلیون تومان برآورد شده است.

حجت‌الاسلام بلک با بیان اینکه با تهیه این کپسول‌ها و قرار دادن آن در اختیار بیماران حاد تنفسی به صورت امانت می‌توان در کاهش بیماران بستری بر روی تخت‌های بیمارستانی و رسیدگی بیشتر به همه بیماران کمک کرد، افزود: امیدواریم همه بتوانند در این طرح مشارکت داشته باشد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان تصریح کرد: خرید 50 کپسول اکسیژن برای بیماران نیازمند، وقف مشارکتی است، تا کاهش ازدحام از بیمارستان‌ها را داشته باشیم.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها