موج
کدخبر : ۳۵۰۶۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350679

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان اصفهان خبر داد:

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان اصفهان از توزیع 1000 بسته معیشتی به مناسبت دهه وقف در اصفهان خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان،حجت‌االاسلام روح‌الله بیدرام گفت: به مناسبت دهه وقف امسال یک هزار بسته معیشتی از محل اجرای نیات واقفان در شهر اصفهان با همکاری دو اداره شهرستان اصفهان تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.

وی با بیان اینکه بازدید از پروژه‌های عمرانی بقاع متبرکه استان اصفهان نیز از دیگر برنامه‌های اوقاف اصفهان با حضور معاون فرهنگی سازمان است، ادامه داد: همچنین برخی از پروژه‌های عمرانی بقاع شهرستان اصفهان امروز به بهره برداری می رسد.

این مقام مسئول با بیان اینکه ساختمان اداری امامزاده ابراهیم بن موسی بن جعفر(ع) و مدیریت آرامستان‌های بقاع شهرستان اصفهان یکی از پروژه‌های در دست بهره برداری است، اضافه کرد: باید توجه داشت که 30 پروژه در ناحیه دو شهرستان اصفهان وجود دارد که برخی از آنها بهره برداری و برخی کلنگ زنی است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان اصفهان ارزش ریالی 30 پروژه در دستور کار در ناحیه دو اوقاف شهرستان اصفهان را 30 میلیارد ریال اعلام کرد و ادامه داد: محوطه سازی امامزاده ابراهیم ردان، کاسه بندی سقف رواق امامزاده اسحاق، محوطه سازی و افتتاح سالن چند منظوره امامزاده کرار، بهره برداری از نقشه‌های GIS قبور بقاع متبرکه و .... از جمله پروژه‌های در دستور کار است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها