موج
کدخبر : ۳۵۰۵۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350533

سرمایه گذار پروژه پیاده راه غذا و خورک در سراب قنبر کرمانشاه از پایان و بهره برداری پروژه تا اواخر پاییز امسال خبر داد و گفت: با اجرایی شدن این طرح بصورت مستقیم ۱۰۰ نفر اشتغالزایی خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، سامان احمدیان در خصوص کم و کیف اجرایی پروژه غذا و خوراک پیاده راه سراب قنبر کرمانشاه، ابراز داشت: پروژه پیاده راه غذا و خوراک سراب قنبر کرمانشاه در مساحتی به وسعت ۲۵۰ متر مربع و با برآورد اولیه یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در غالب ۳۴ غرف، دو فضای بازی کامپیوتری، فضای بازی کودکان و ... تا پاین آذر ماه سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

سرمایه گذار پروژه با تاکید بر اینکه شرط واگذاری استیجاری غرفه ها ایده نو و جذاب خواهد بود، اظهار داشت: تا کنون ۲۵۰ تا ۳۰۰ متقاضی طی یک فراخوان ده روزه نسبت به جذب این غرفه ها اقدام کرده اند که تاکنون مشغول بررسی وضعیت هستیم و به زودی این غرفه ها بصورت سالانه و استیجاری به متقاضیان دارای شرایط واگذار خواهد شد.

وی خاطرنشان ساخت: با اجرایی شدن پروژه پیاده راه غذا و خوراک سراب قنبر کرمانشاه نه تنها پیاده رو متعرض نمی شود بلکه این پروژه چون به صورت ستونی باز خواهد بود علاوه بر عبور و مرور آسان شرایط ویژه ای نیز بزا تردد معلولین طراحی شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها