موج
کدخبر : ۳۵۰۵۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350526

رئیس سازمان فضای سبز شهرداری کرمانشاه:

رحمتی زاده در جریان بازدید اصحاب رسانه از پروژه پارک جنگلی سراب قنبر کرمانشاه گفت: مرحله جنگل کاری پارک بصورت کامل اجرایی شده و در حال حاضر برای تعریف اقتصادی و مبدل شدن به طرح توریستی و گردشگری، نیازمند نگاه ویژه مسئولین و استقبال سرمایه گذار بومی هستیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، رئیس سازمان فضای سبز شهرداری کرمانشاه میزان پروژه جنگل کاری سراب قنبر کرمانشاه را ۱۶۴ هکتار که ۴۰ هکتار آن جنگل کاری شده، عنوان کرد و ابراز داشت: علاوه بر جنگل کاری کامل طرح از ۵/۵ کیلومتر راه تعریف شده به میزان ۲ کیلومتر از این پروژه آسفالت و اجرایی شده است.

رحمتی زاده با تاکید بر اینکه پروژه برای گردش پذیری در حال حاضر نیازمند حضور سرمایه گذار بومی است، خاطرنشان ساخت: واقع امر این است که برای اقتصادمحور شدن پروژه جنگل کاری سراب قنبر کرمانشاه، استانداری کرمانشاه می بایست با حمایت خود منابع طبیعی، آب، گاز و توزیع برق را موظف به تامین امکانات لازم برای جذب سرمایه گذار بکند.

وی با تاکید بر اینکه اجرایی شدن کامل پروژه جنگل کاری سراب قنبر کرمانشاه می تواند نقش بسزایی در روند گردشگری استان داشته باشد، خاطرنشان ساخت: وجود این مؤلفه مهم می طلبد که سرمایه گذاران بومی بر سرمایه گذاران خارج از استان پیشی بگیرند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها