موج
کدخبر : ۳۵۰۲۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350277

شبانه روز گذشته، ۱۱۶ بیمار کرونایی تازه مبتلا در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل بستری شدند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، هم اکنون ۶۳۰ بیمار کرونایی در مراکز درمانی مازندران و بابل بستری بوده و از این تعداد، ۱۶۳ بیمار بدحال در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان‌های تخصصی و تنفسی قرار دارند.

همچنین ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۶ بیمار مبتلا با احتمال ابتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل بستری و در همین مدت ۱۰۵ نفر مرخص شدند.

شناسایی ۹۷ بیمار کرونایی جدید در مازندران

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: شبانه روز گذشته ۹۷ بیمار جدید با احتمال ابتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه پذیرش و بستری شدند.

سیدعباس موسوی با اشاره به ترخیص ۸۱ بیمار با بهبودی نسبی در این مدت اظهار داشت: هم اکنون ۴۷۴ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی مازندران بستری بوده که از این تعداد، ۱۲۲ بیمار بدحال با علائم حاد تنفسی در بخش مراقبت‌های ویژه، تحت درمان‌های تخصصی و تنفسی قرار دارند.

بستری ۱۹ بیمار تازه مبتلا به کرونا در بابل

رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل هم به پذیرش ۱۹ بیمار کرونایی جدید، شبانه روز گذشته در چهار بیمارستان تحت پوشش این دانشگاه اشاره کرد و گفت: ۲۴ بیمار هم با بهبودی نسبی در این مدت مرخص شدند.

سیدفرزاد جلالی شمار بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان‌های بابل را ۱۵۶ نفر اعلام کرد و افزود: ۴۱ بیمار با علائم حاد تنفسی در بخش آی سی یو بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

روسای ددانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک، حضور نیافتن در تجمع ها، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، پرهیز از سفر‌های غیرضروری و بهداشت دست تاکید کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها