موج
کدخبر : ۳۵۰۲۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350216

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خاتم گفت: امسال ۱۸نفر از قاچاقچیان بومی عمده مواد مخدر توسط سربازان گمنام امام زمان در وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سید جمال الدین طباطبایی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خاتم گفت: در ۶ ماه نخست سال جاری، ۱۸نفر از قاچاقچیان بومی عمده مواد مخدر توسط سربازان گمنام امام زمان در وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی دستگیر و از آنان سه هزارکیلو موادمخدر کشف گردیده است.

وی تصریح کرد: ضربه زدن به بنیان اقتصادی قاچاقچیان و برخورد قاطع و محکم با باندهای اصلی توزیع مواد مخدر ضروری است و این موضوع در دستور کار این دادستانی می باشد.

 وی مواد مخدر را خانمان سوز و خانمان برانداز خواند و بیان داشت: خسارات و لطمات مواد مخدر به افراد و جامعه بی شمار است و مقابله قاطع و فراگیر با سوداگران مرگ ضامن سلامت جامعه است.

 دادستان عمومی و انقلاب خاتم گفت: در کنار انجام وظایف دستگاه‌های مقابله‌ای و قضائی ضرورت دارد دستگاه‌های دیگر نیز به تکالیف خود در این حوزه عمل کنند.

این مقام قضایی تاکید کرد: مقوله پیشگیری بسیار مهم است و امیدوارم همه دستگاه‌ها و نهادها در این زمینه پای کار بیایند تا شاهد شهرستانی طیب، طاهر، پاک و عاری از اعتیاد و مواد مخدر باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها