موج
کدخبر : ۳۴۹۹۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349990

با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی؛

مدیر طرح ساماندهی ناژوان اصفهان از بازگشایی تمام مراکز تفریحی و گردشگری ناژوان اصفهان با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید رسول هاشمیان با اشاره به تعطیلی یک هفته ای مراکز گردشگری ناژوان به دلیل شیوع کرونا بیان داشت: استفاده از ماسک و دستکش هنگام بازدید از این مراکز الزامی است.

وی با اشاره به ساعت فعالیت مراکز گردشگری ناژوان، گفت: علاقه‌مندان به بازدید از باغ پرندگان می‌توانند هر روز از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۷:۳۰ به این مجموعه مراجعه کنند.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان با بیان اینکه مجموعه باغ خزندگان و باغ استوایی نیز همه روز از ساعت ۸:۳۰ لغایت ۱۹ پذیرای حضور بازدیدکنندگان خواهد بود، افزود: مجموعه آکواریوم نیز هر روزه از ساعت ۱۰:۳۰ لغایت ۱۹ میزبان حضور گردشگران و شهروندان است.

سید رسول هاشمیان با اشاره به اینکه باغ پرندگان اصفهان به عنوان نخستین مرکز گردشگری تفریحی در اصفهان به سامانه فروش بلیط الکترونیک مجهز شده است، گفت: سهولت در خرید بلیط برای گردشگران، حذف صف خرید بلیط در ایام پیک گردشگری و قابلیت خرید با اپلیکیشن و سایت‌های اینترنتی، همچنین حذف گردش پول نقد از مزایای اجرای این طرح است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها